Aktuálně

Jak jsem avizoval, v sobotu 14. 4. je již třetí sraz veteránů a youngtimerů v Šestce (12.00 – 18.00) „Classic drive“, kde bude pět mých Probe.

V automatu ještě vyměním destičky na zadní nápravě a pružinky na kufru u modrého 2.5litra kvůli odskoku. Pak auta nebudou mít půl chyby.

Kromě šedého, automata, modrého a vínového se mi vrátil tmavě červený 2.5litr (podobný odstín jako vínový) z Ostravy – z celolaku, vypadá teď úžasně! Poslední černý dvoulitr, který měl zadřený motor, má aktuálně motor nový (najeto pod 100.000) a čekám na celolak do tyrkysově modré. K dispozici bude od června.

Momentálně je tedy k dispozici 5 Probeček. Na srazu se chystám rozdávat malou publikaci o mých Probátkách i s fotkami, ale nejlepší je pochopitelně je vidět je naživo, sednout si do nich a klidně je nastartovat.

Doufám, že se mi podaří přijet se všemi pěti najednou, navíc se můžete těšit na pěkná videa z drona, kterého mi předběžně slíbil kamarád.

Pokud se uvidíme, budu rád. Užijete si nejen má Probečka, ale i desítky dalších skvostů. Loni se ukázal např. Bitter CD,  jehož karoserie se inspirovala od nádherné ameriky (De Tomaso Mangusta), přijel také Bitter SC. Bitterů CD se z původních pár stovek dochovaly pouze desítky, dnes má tenhle vidlicový osmiválec proto neskutečnou hodnotu. Nesmím zapomenout ani na Toyotu Supru, Mazdu RX s Wanklem, o veteránech, starých škodovkách, bávech, medvědech nebo klasických amerikách, Corvettách, Ferrari a Porsche nemluvě.